Творчий вечір письменниці Світлані Сусленко

Учні нашої школи влашували творчий вечір, присвячений колишній випускниці навчального закладу, письменниці Світлані Сусленко, або як знають її читачі — Лані Світко. Захід влаштували у рамках тижню української мови та літератури. Саме за доробками письменниці щороку учні школи стають призерами конкурсу «Молоді таланти Чернігова» у номінації літературна творчість.
Світлана Сусленко закінчила 17 школу у 1995 році. Про рідний заклад не забула, постійно приходить сюди поспілкуватися з учнями.
Пише Світлана, коли душа того просить. Свою маленьку доню Аню також залучає до літературного мистецтва. Для жінки її школа настільки рідна та улюблена, що вона навіть присвятила їй вірші.Їх на літературному вечорі читали викладачі та дирекція школи.
Подібні вечори у школі проводять часто. Викладачі намагаються більше залучати дітей до участі у різних заходах. Аби ті не соромились демонструвати свою творчість. Хто знає скільки ще виросте за партами цієї школи Лан Світко?