Чернігів — місто легенд

Чернігів – місто легенд

Сьогодні, 28.11.2016, до школи №17 завітала шанована гостя – депутат Верховної Ради України, Романова Анна Анатоліївна. Діяльність Анни Анатоліївни як депутата пов’язана з туризмом, вона є керівником підкомітету, який займається питаннями  розвитку туризму в Україні. Тому, обрана тема зустрічі з учнями «Чернігів – місто легенд»  була не випадковою.

На уроці діти розділилися на три команди, кожна з яких визначила три об’єкти – туристичні перлини України, які б вони радили відвідати. Анна Анатоліївна допомагала учням, презентуючи ці туристичні місця. Потім учням була запропонована  інтерактивна гра – презентація Чернігова одним словом чи виразом. Діти згадали історичні легенди, архітектуру Чернігова, гармати, торговий центр «Голлівуд», чернігівських дівчат та ін.. Гра проходила дуже позитивно і невимушено. Всім найактивнішім учням Анна подарувала символи Чернігова, а бібліотеці школи комплект підручників та художньої літератури. Учні подякували Анні Анатоліївні за подарунки та цікаву зустріч.

Анна Романова та В. П. Коломійцева розпочинають зустріч

img_20161128_124545