Сайт учителя історії Єгорової Ганни Петрівни

Чернігів — місто легенд

Чернігів – місто легенд

Сьогодні, 28.11.2016, до школи №17 завітала шанована гостя – депутат Верховної Ради України, Романова Анна Анатоліївна. Діяльність Анни Анатоліївни як депутата пов’язана з туризмом, вона є керівником підкомітету, який займається питаннями  розвитку туризму в Україні. Тому, обрана тема зустрічі з учнями «Чернігів – місто легенд»  була не випадковою.

На уроці діти розділилися на три команди, кожна з яких визначила три об’єкти – туристичні перлини України, які б вони радили відвідати. Анна Анатоліївна допомагала учням, презентуючи ці туристичні місця. Потім учням була запропонована  інтерактивна гра – презентація Чернігова одним словом чи виразом. Діти згадали історичні легенди, архітектуру Чернігова, гармати, торговий центр «Голлівуд», чернігівських дівчат та ін.. Гра проходила дуже позитивно і невимушено. Всім найактивнішім учням Анна подарувала символи Чернігова, а бібліотеці школи комплект підручників та художньої літератури. Учні подякували Анні Анатоліївні за подарунки та цікаву зустріч.

Анна Романова та В. П. Коломійцева розпочинають зустріч

img_20161128_124545

перегляд результатів інтерактивної гри

Зустріч з Удодовим Сергієм — учасником АТО, випускником школи

18. 04. 2016р. в школі були проведені уроки мужності за участю випускника нашої школи 2009 року, учасника АТО Удодова Сергія. Сергій щиро подякував всім учням  за  листи, малюнки. Він пояснив, як це важливо отримувати пошту та відчувати підтримку з тилу. Це дає наснагу, підбадьорює, вселяє віру в перемогу та краще майбутнє для всіх українців. Сергій спілкувався з учнями про Батьківщину, чоловічу гідність, про мужність українських воїнів.

IMGP0837IMGP0829IMGP0831 з учнями 7 класу

Свято зустрічі птахів в 17 школі

В школі пройшло свято зустрічі птахів, в якому брали участь учні 3-го (класний керівник Кисіль О. В) та 7-го класів. Метою свята було поглиблення знань про весняні явища за допомогою художнього слова, виховати любов до птахів, до природи, ознайомити з давніми народними звичаями зустрічі весни. Учні підготували сценки, вірші, ліпили з тіста жайворонків, разом з батьками майстрували шпаківні. Свято вийшло цікавим, веселим, пізнавальним.

IMGP0802IMGP0804

жайворонки з тіста

IMGP0806IMGP0808

ведучі свята — учениці 7 класу Малиш А. та Сушкова А.

Творчий вечір письменниці Світлані Сусленко

Учні нашої школи влашували творчий вечір, присвячений колишній випускниці навчального закладу, письменниці Світлані Сусленко, або як знають її читачі — Лані Світко. Захід влаштували у рамках тижню української мови та літератури. Саме за доробками письменниці щороку учні школи стають призерами конкурсу «Молоді таланти Чернігова» у номінації літературна творчість.
Світлана Сусленко закінчила 17 школу у 1995 році. Про рідний заклад не забула, постійно приходить сюди поспілкуватися з учнями.
Пише Світлана, коли душа того просить. Свою маленьку доню Аню також залучає до літературного мистецтва. Для жінки її школа настільки рідна та улюблена, що вона навіть присвятила їй вірші.Їх на літературному вечорі читали викладачі та дирекція школи.
Подібні вечори у школі проводять часто. Викладачі намагаються більше залучати дітей до участі у різних заходах. Аби ті не соромились демонструвати свою творчість. Хто знає скільки ще виросте за партами цієї школи Лан Світко?

заходи щодо вшанування пам’яті Небесної сотні та учасників АТО

25.02.2016 учні нашої школи з 5-го по 10-й клас відвідали фотовиставку присвячену учасникам АТО та експозицію присвячену героям Небесної сотні в музеї школи №4. Виставка вразила школярів та змусила по-дорослому замислитися над тими подіями, які відбуваються в Україні
aWbiiclC_YA"<brhx0SjTPHMNQ

учні переглядають фотовиставку

Відкриття меморіальної дошки в школі №17

на відкритті меморіальної дошки 5 грудня 2015 р. відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки молодшому сержанту Артему Руднику, випускнику нашої школи, який загинув в АТО. На відкритті були присутні представники місцевої адміністрації, вчителі, учні, батьки та родичі, побратими.

Конкурс малюнків

Учасники конкурсу малюнків

20.11.2015 року відбулося нагородження учасників конкурсу малюнків, присвяченого воїнам АТО.

Учениця 7-го класу Малиш Аліна отримала подяку за участь в цьому конкурсі.

Вітаємо!

Аліна Малиш серед учасників конкурсу