Гордість школи – її випускники.

Школа пишається тим,що її ученицею була

Михайлина Хомівна Коцюбинська – український філолог, літературознавець, учасниця руху «шістдесятників».

У своїх спогадах Михайлина Коцюбинська з теплотою згадує Чернігівську школу, друзів, вчителів.

(Цитата з «Книги спогадів» Мийхалини Коцюбинської:

«У старших класах вчилася у новоствореній, переважно для дітей з околиці Чернігова, з невеличкими класами залізничної школи №41 (втекла сюди з центральної школи, де вчилися діти чернігівської «аристократії», не витримавши атмосфери, що панувала там). Учителі-словесники в новій школі вважали мої твори з літератури зразковими. Борис Іванович, учитель української літератури, навіть зачитував їх уголос на уроках. Якщо відкинути неминучу юнацько-романтичну патетику і несвободу від штампів доби, якийсь аналітичний струмінь у цих творах, мабуть, таки пробивався»).

У своїй «Книзі споминів» Михайлина Коцюбинська з теплотою і любов’ю згадує не тільки саму школу, вчителів, уроки. ЇЇ пам’ять назавжди закарбувала й імена друзів, однокласників, з якими вона провела шкільні роки.

(«… клас – маленький і дуже дружний. Сьогодні, коли випадає зустрічатися в Чернігові з однокласниками – Тамарою Лукашевич, Кірою Ісаревич, Женею Мойсеєвим, Нікою Суботіною, — не можемо стримати очисних сліз: здається, рідніших людей немає на світі. Адже ми бачимо себе такими, якими нас ніхто вже не побачить — юними, гарними, пустотливими, сповненими мрій і сподівань…»

22.09.2011р. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки видатній жінці, літературознавцю Михайлині Хомівні Коцюбинській на будівлі школи № 17.

Ми горді з того, що у нашій школі навчалося багато талановитих та видатних людей.

Серед них:

Володимир Заянчковський, її випускник, а потім і вчитель співів – , автор пісень про рідне Придесення;

Грузнов Юрій – тренер дитячо-юнацької спортивної школи «Десна»,

Наталя Копєйкіна – архітектор, співавтор меморіального комплексу в урочищі Подусівка,

Шльончик Олександр – заслужений діяч культури,

Максакова Лариса – науковий співробітник НДІ,

Володимир Олександрович Волков – заслужений артист УРСР. Він знявся у 32 фільмах, серед яких: «Хвилі Чорного моря», «Тимур і його команда», «І ніхто на світі», «Світла особистість», «Ринг», «Анекдотіада» та інших.

І нинішнє покоління випускників досягло великих успіхів.

Лашук Вікторія захистила кандидатську дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата психологічних наук. Працює на посаді доцента кафедри дошкільної освіти та практичної психології Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.

Богдан (Щербина) Світлана склала кандидатський мінімум з філософії та англійської мови за економічним напрямком. Вступила до аспірантури Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім.. Г. М. Добова при НАН України. Працює викладачем у філії Українсько-Російського інституту МДВУ в Чернігові.

Заровський Руслан, закінчивши навчання в ЧДТУ за спеціальністю «Електронні системи», отримав диплом з відзнакою, у 2008 р. успішно захистив дисертаційну роботу та отримав ступінь кандидата технічних наук. Працює асистентом кафедри «Електричні системи і мережі» ЧДТУ.

Приступа Анатолій, закінчив ЧДТУ за спеціальністю « Електронні системи», отримав диплом з відзнакою, закінчив аспірантуру ЧДТУ за спеціальністю «Електричні станції, мережі та системи»; 2006 – 2008рр. – асистент кафедри «Електричні системи і мережі»; захистив кандидатську дисертацію .

2008 – 2010 рр. – старший викладач кафедри « Електричні системи та мережі»

Золотоверхий Петро закінчив Художню школу та Національну Академію образотворчого мистецтва та архітектури у Києві. Зараз відомий в Україні художник.