Методичні матеріали до конкурсу

• null

Урок у 5 класі

Тема: Практичне заняття «Які назви навколо вас зберігають назви про минуле» 5 клас

Мета: ознайомити учнів з назвами, які оточують їх в рідному краї, навчити працювати з назвою як історичним джерелом;

формувати вміння і навички пошуково-дослідницької роботи, презентувати свою роботу в класі;

прищеплювати любов до рідного краю, цікавість до вивчення історії.

Очікувані результати: після уроку учні зможуть дізнатися, які назви оточують їх у рідному краї, історію вулиць, де вони живуть, про історію рідної школи.

• null

Медіа урок 7 клас

Практичне заняття для учнів 7- го класу

«Твори давньоруської літератури як історичні джерела»

Мета: ознайомити учнів з перлинами давньоруського мистецтва – «Словом о полку Ігоревім» невідомого автора, «Повчанням дітям» Володимира Мономаха;

удосконалити навички роботи з джерелами інформації, уміння аналізувати матеріал, робити висновки;

формувати поглиблене розуміння ролі інформації в сучасних умовах; розвиток навичок критичного мислення, творчого потенціалу, образного мислення;

виховувати повагу до свободи слова та думки, повагу до загальнолюдських цінностей, сприяти національно-патріотичному вихованню учнів.

• IMGP1657.jpg

Переваги книги над комп’ютером або телевізором

1. ПЕРЕВАГИ КНИГИ НАД КОМП’ЮТЕРОМ АБО ТЕЛЕВІЗОРОМ
    2. Розвиває мислення  При читанні ми більше розмірковуємо, щоб зрозуміти ту чи іншу ідею твору.
    3. Знижує стрес  Багатство і ритміка мови має властивість заспокоювати психіку і позбавляти організм від стресу.
    4. Збільшує словниковий запас  Коли ви читаєте книги різних жанрів, то стикаєтеся зі словами, які зазвичай не використовуєте в повсякденній мові. Читання допомагає не тільки в збільшенні словникового запасу, але і підвищує грамотність.