Конкурс «Шкільна бібліотека — 2017»

• IMGP1657.jpg

Шкільна бібліотека - 2017

Бібліотеки України є однією з основних складових культурної, освітньої та інформаційної структури держави, найважливішим інструментом у формуванні громадянського суспільства. На сучасному етапі суспільні трансформації впливають на бібліотеки наскільки рішуче, що змінюють не тільки всю систему бібліотечної праці і бібліотечних ресурсів, але і вперше ставлять питання про «межі» бібліотечного простору і  самих основах існування традиційних бібліотек та їх функцій.

• null

Портфоліо

¨Єгорова Ганна Петрівна

¨1996-2001 рр. – навчання в Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Т. Г. Шевченка.

¨Спеціальність – педагогіка і методика середньої освіти. Учитель історії та українознавства.

¨2001-2017 рр. – робота на посаді вчителя історії ЗОШ №17, з 2005 р. – на посаді бібліотекаря.

¨2009 р. Учень 6 класу Димерець А. зайняв ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Читач року”.
    2011 р. Єгорова Г. П. переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека” в номінації “бібліотекар-дослідник”.

¨2011р. – І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «ВИХОВАТИ ОСОБИСТІСТЬ», лауреат обласного етапу.

¨2015р. – лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016» в номінації «учитель історії».

¨Кваліфікаційна категорія –  бібліотекар « спеціаліст І категорії»; вчитель «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»

• null

Методичні матеріали до конкурсу

Тема: Практичне заняття «Які назви навколо вас зберігають назви про минуле» 5 клас

Мета: ознайомити учнів з назвами, які оточують їх в рідному краї, навчити працювати з назвою як історичним джерелом;

формувати вміння і навички пошуково-дослідницької роботи, презентувати свою роботу в класі;

прищеплювати любов до рідного краю, цікавість до вивчення історії.

Очікувані результати: після уроку учні зможуть дізнатися, які назви оточують їх у рідному краї, історію вулиць, де вони живуть, про історію рідної школи.